Realitná kancelária 1. Realitné centrum ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave vo výbornej lokalite v blízkosti centra mesta na Račianskom mýte, Bratislava – Nové Mesto.

BYT

1 – izbový byt

úžitková plocha bytu 54,90m2 (plocha bytu 53,70m2 + + pivnica 1,20m2)

poschodie 5/9 s 2x výťahom

orientácia bytu – JV

ZARIADENIE

plastové okná (vymenené tesnenia), laminátové podlahy, kuchynská linka robená na mieru, 1x vstavaná skriňa, medené rozvody a murované jadro, francúzsky balkón so zábradlím, nové stupačky v 08/2022

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

veľká vstupná hala

kúpeľňa s WC

obývacia izba

kuchyňa

francúzsky balkón

BYTOVÝ DOM

železobetónový, tehlový dom skolaudovaný v roku 2001

čisté a udržiavané spoločné priestory, kamerový systém

vchod na čip + vrátnik

2x výťah

súkromné parkovanie pred bytovým domom uzavreté rampou na čip a taktiež okolie bytového domu poskytuje dostatočný počet voľných miest

VÝHODY BYTU

Lokalita

Okolie poskytuje nadštandardnú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti Račianskeho mýta. V pešej dostupnosti bytového domu je k dispozícii: školy, škôlky, MHD zastávky (autobus, električka), zelený park v strede s krásnou fontánou, detské ihriská, supermarkety. Bytový dom môžeme nazvať polyfunkčným objektom, na prízemí sa nachádzajú rôzne kaviarne, banky, úrady a stomatologické centrum. Výhodou je aj rýchla a dobrá dostupnosť do centra mesta.

Pôvodný stav

Ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných požiadaviek a predstáv s možnosťou prerobenia na 2 izbový byt. Možnosť vymurovania priečky a oddelenie obývacej izby od kuchyne a tým vytvorenie väčšieho súkromia. V prípade záujmu, máme k dispozícii interiérovú dizajnérku, ktorá Vám rada pomôže so zariadením.

Klimatizovaný (každoročne servisovaná vnútorná jednotka)

Čistý vchod

Nízke mesačné náklady.

CENA

Cena bytu predstavuje 199 900 € vrátane kompletného servisu.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.