!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

 O PROJEKTE

Dávame do pozornosti projekt WHITE PARK Čukárska Paka, ktorý predstavuje modernú, nízko – energetickú stavbu s nízkymi mesačnými nákladmi, myslíme predovšetkým na našich klientov, ktorým ponúkame jedinečný komfort a kvalitu vyhotovenia jednotlivých domov.

Projekt disponuje s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, NN rozvody, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro – areálovými komunikáciami a pešími komunikáciami.

Projekt bude rozdelený do 2 etáp, pričom 1.etapa (27 RD) je vo výstavbe od júla minulého roka. Rieši výstavbu 35 rodinných domov, rozdelených do 7 blokov,  iba pár kilometrov od mesta Šamorín, v obci Čukárska Paka, ktorá je súčasťou Veľkej Paky. V ponuke nájdete 2 a 3 izbové jednopodlažné a 4 a 5 izbové dvojpodlažné domy s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími státiami.

Dokončenie výstavby plánujeme v 12/2022.

POPIS DOMY

Ponúkame Vám na predaj 2 a 3 – izbové domy v novostavbe Veľká Paka, v časti Čukárska Paka. Dom disponuje vlastnou záhradou, prislúchajúcou terasou a 2x parkovacím státim.

Každý dom má zhotovenú predprípravu na klimatizáciu a osadené vonkajšie elektrické žalúzie v cene HOLODOM. 

2 izbové domy (3ks ešte voľné)

2 – izbový

podlahová plocha 59,47 m2

terasa: 13,30 m2

Celková plocha: 72,77 m2

Pozemok: 181 – 188 m2

3 izbové domy (10ks ešte voľných)

3 – izbový

podlahová plocha 71,36 m2

terasa: 14,01 m2

Celková plocha: 85,37 m2

Pozemok: 217 – 268 m2

Nehnuteľnosti sa predávajú v stave HOLODOM (zhotovená fasádna omietka s predprípravou na vonkajšie elektrické žalúzie, krbový komín, klimatizáciou, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie pozemku okrem prednej strany).Vykurovanie bude komplet podlahové, elektrické, odporové drôty so zásobníkom na ohrev teplej vody, v každej izbe bude osadený termostat na reguláciu kúrenia. Možnosť úložného priestoru hore na povale so sklápacími schodíkmi.

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, vence, väzníkový krov, škridla. Strop je zateplený hr. 40 cm z Minerálnej vlny a zatvorený sadrokartónom. Plastové okná a dvere , trojsklo, vyrobené z  6-komorového nemeckého profilového systému KBE, so stredovým tesnením, zvonka sivej farby – prevedenie KOMFORT. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 20 cm, silikónová omietka.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

3 izbové RDzádverie, chodba, 2 samostatné izby, samostatné WC, kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou, terasa

2 izbové RD: zádverie, chodba, samostatná izba, samostatné WC, obývacia izba s kuchyňou, terasa

LOKALITA

Výborná dostupnosť – R7 spolu s výstavbou D4 priniesli rýchlejšie a komfortnejšie cestovanie, vďaka čomu sa do Bratislavy dostanete za približne 15 minút.

Vidiecke bývanie s dosahom na veľkomesto

Kompletná občianska vybavenosť – potraviny, školy, škôlky, železničná stanica. Len 5 minút autom je mesto Šamorín – úrady, supermarkety, banky, kultúra a pod.

Zábava na dosah – Rezort X Bionix, turistika, cykloturistika, rôzne športoviská, tichá lokalita

CENA

3 izbové: 170.000 € (vrátane kompletného právneho servisu až po odovzdanie domu).

2 izbové: 145.000 € (vrátane kompletného právneho servisu až po odovzdanie domu).

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.