S poverením majiteľa ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Bradáčovej ulici v Bratislave – mestská časť Petržalka.

Byt má rozlohu 55, 56m2 z toho 1, 5m2 prislúcha pivnici. Orientácia nehnuteľnosti je na východnú stranu. Byt sa nachádza na 12/12 poschodí.

Byt prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou. V rámci rekonštrukcie bola urobená nová elektroinštalácia, nová plávajúca podlaha, obklady a dlažby, vchodové bezpečnostné dvere ADLO, plastové okná so sieťkami proti hmyzu a žalúziami, interiérové dvere, sanita. V roku 2020 bola urobená nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – umývačka riadu WHIRLPOOL, teplovzdušná rúra, plynová varná doska, mikrovlnka, digestor. Chladnička – voľne stojaca SAMSUNG.
Kúpeľňa je vybavená vaňou so sprchovou zástenou, umývadlo a práčka ( SAMSUNG).

Bytový dom je zateplený, boli vymenené stúpačky, nová zateplená strecha, brána na čip, zrekonštruované výťahy. V rámci rekonštrukcie je plánovaná aj obnova spoločných priestorov.
Bytový dom disponuje vlastnou kotolňou.

Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je plné zelene. Hneď pri dome je detské ihrisko. V pešej vzdialenosti je škôlka, základná škola, stredná škola, gymnázium. Neďaleko sú aj zastávky MHD, potraviny, lekáreň, zubná ambulancia. O pár ulíc ďalej, ale predsa stále blízko je, petržalská plaváreň, bowlingové centrum či rôzne reštaurácie.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Byt sa predáva kompletne zariadený, tak, ako ho vidíte na fotkách.
Mesačné náklady sú 180€/3osoby + 30€ elektrika + 5€ plyn.

Byt je bez ťarchy, pozemky pod bytovým domom sú vysporiadané.
Cena tejto nehnuteľnosti je 185 000 € vrátane provízie pre RK.
Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, najdôležitejšie je pre nás bezpečie klientov a preto zabezpečujeme autorizované kúpne zmluvy od externej advokátskej kancelárie.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.