!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

Ponúkame na predaj 3 izbový byt  s veľkým pozemkom v novostavbe v Malom Raji. Byt je súčasťou trojdomu, každý byt ma samostatný vchod.

Kolaudácia je plánovaná 1Q/2020.
Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Rozloha bytu je 83,2m2 + 17,5m2 terasa + 367m2 má pozemok.
K bytu prislúchajú aj 2 parkovacie státia.
Byt sa predáva v stave HOLOBYT
V prevedení HOLOBYT je zahrnutá – silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás a chodníkov, parkovanie pre dve autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán.
Je možná aj dokončenie do ŠTANDARDU, cena sa počíta individuálne.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek. Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.
V celom byte je elektrické podlahové kúrenie. Strop je betónový vložkový, RECTOR.
Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.
Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení.  Okná –  ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.

Byty sa nachádzajú v Malom Raji ktorý je vzdialený len 7km od Bratislavskej mestskej časti Vajnory.  Okolie ponúka kompletnú občianskú vybavenosť ako MHD, škola, škôlka, obchody, obchodný dom TESCO, pošta, banka. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností  ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Cena daného 3 izbového bytu v prevedení HOLODOM je 139 900,00€.
V cene je zahrnutý aj kompletný právny servis a autorizované kúpne zmluvy.

Prílohy