S poverením majiteľa ponúkame veľký 3izbový byt na Halovej ulici v Petržalke.
Nachádza sa na 12/12 poschodí. Celková rozloha bytu je 69,5m2 z toho 64,5m2 prislúcha bytu, 1,5m2 má pivnica a 3,5m2má každá loggia. Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu pričom loggia je orientovaná na západ.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. V celom byte sú nové elektrické rozvody, nové rozvody vody, nové odpady, nové radiátory. Plávajúce podlahy v obytných miestnostiach, dlažba v chodbe, kúpeľni a na WC.  V byte je klimatizácia značky DAIKIN (chladenie/kúrenie). Sú vymenené plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Interiérové dvere sú robené na mieru z masívneho dreva. Kuchynská linka na mieru so spotrebičmi (GORENJE chladnička, BOSCH umývačka riadu, GORENJE plynová varná doska, ARISTON teplovzdušná pec, digestor, AEG mikrovlnná rúra). V kúpeľni je veľký sprchovací kút s termostatickou batériou, nábytok v kúpeľni je robený na mieru. Povrchová úprava stien a stropov je omietka + maľba, v kúpeľni a wc je keramický obklad. Vchodové bezpečnostne dvere sú protipožiarne, vyššej triedy,  značka – SHERLOCK.
Byt sa predáva čiastočne zariadený. Väčšina nábytkov v byte je robená na mieru.
V spálni aj detskej izbe sú Roll door skrine.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017.  Je zateplený, brána je na čip. Sú zrekonštruované spoločné priestory, nové schránky, vymenené stúpačky aj výťahy. Zateplená strecha s hydroizoláciou. Bytový dom je zabezpečený kamerovým systémom.

Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite, v blízkosti bytovému domu sa nachádzajú potraviny, pošta, škola, škôlka, park. V blízkosti je aj bezproblémové pripojenie na obchvat.
Mesačné náklady pre 4 osoby sú 176€.
Pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver. Znalecký posudok na kúpnu cenu, vybavíme kataster a poskytujeme autorizované kúpne zmluvy. Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.
Cena tejto nehnuteľnosti je 175 000€.