S poverením majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt na Jankolovej ulici v mestskej časti Petržalka. Byt sa nachádza na 8 poschodí z celkových 12 poschodí. Rozloha bytu je 73,59m2, zo toho 68,09m2 prislúcha bytu + cca 1,5m2 prislúcha pivnici + cca 4m2 má loggia.  Pivnica sa nachádza na prízemí bytového domu.
Orientácia bytu je na severozápadnú a severovýchodnú stranu.

V byte sú plávajúce podlahy. V kuchyni, chodbe, kúpeľni a wc je keramická dlažba. Sú vymenené plastové okná so žalúziami. Väčšina interiérových dverí je z masívneho dreva. Z masívneho dreva je aj kuchynská linka a nábytok v obývacej izbe. V kuchynskej linke je vstavaná teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor.

Bytový dom je zateplený, sú vymenené stupačky, nové výťahy, brány na čip. Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na začiatku Petržalky v blízkosti Ekonomickej univerzity. V okolí sú potraviny, škola, škôlka, pošta, zastávky MHD, reštaurácia, atď..

Mesačné náklady sú 120€/ 1 osoba.
Byt sa predáva kompletne zariadený.

Cena tejto nehnuteľnosti 175000€ vrátane provízie pre RK.
Môžeme sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, poskytujeme kompletný právny servis. Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér Patrik Aigner – 0918 555 122

Prílohy