3 izbový byt, kompletne zrekonštruovaný, výborná lokalita

S poverením majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – Petržalka, na Budatínskej ulici.

POPIS BYT:

3 – izbový

plocha bytu interiér: 64,36 m2

plocha loggie: 3,41 m2

pivnica: 1,50 m2

Celková plocha: 69,27 m2

poschodie: 9/12

2x nový výťah

Byt je kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 –  plastové okná, plávajúce podlahy v izbách a vo vstupnej hale, keramická dlažba a obklady  v kúpeľni a samostatnom WC, interiérové dvere a zachované hliníkové zárubne. Kuchynská linka na mieru so spotrebičmi. Murované jadro, nové rozvody, vchodové bezpečnostné dvere sú protipožiarne zn. Sherlock.

Byt sa nachádza na 9. poschodí bytového domu.

Orientácia bytu je na dve svetové strany: S a Z.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt poskytuje vstupnú chodbu s priestrannou halou s prístupom do všetkých izieb. Všetky 3 izby sú samostatné a nepriechodné. Z kuchyne je vstup na loggiu.

vstupná chodba

samostatné WC

kúpeľňa

hala

2 samostatné izby

obývacia izba

kuchyňa

loggia

POPIS DOM:

Nachádza sa na Budatínskej ulici, Bratislava – Petržalka v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome (zateplenie a hydroizolácia strechy, zateplenie obvodového plášťa, vchodové brány na čip, spoločné priestory, komplet nové kabínky na výťahoch 2x, nové schránky) – jedná sa o čistý a udržiavaný vchod. Bytový dom je zabezpečený kamerovým systémom. K dispozícii je okrem pivničnej kobky aj veľká kočikáreň, ktorá môže slúžiť tiež ako úložný priestor.Verejné parkovanie priamo pred vchodom poskytuje dostatočný počet voľných miest.

LOKALITA:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v rámci Petržalky, v blízkosti  novootvorenej galérie TESCO a obchodného centra Danubia s dostupnosťou MHD zastávok. Okolie poskytuje nadštandardnú občiansku vybavenosť. Väčšinu nájdete priamo v pešej dostupnosti bytového domu – škôlky, školy, zdravotné stredisko, Petržalská tržnica, jazero Draždiak, okolie ponúka plno zelene a detských ihrísk. Hneď oproti vchodu sa nachádza Bytové družstvo Petržalka.  Výhodou je aj napojenie na obchvat, čo výrazne zlepšilo dopravnú situáciu a dostupnosť cez Bratislavu ale aj zo susedného Rakúska.

Mesačné náklady sú okolo 230€.

Cena je 172.000 € vrátane provízie pre RK. Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, Znalecký posudok, vybavíme kataster, poskytujeme kompletný právny servis.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

Nehnuteľnosť treba vidieť naživo.