!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

Ponúkame na predaj skolaudovaný, 3 izbový byt v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj, ktorý je vzdialený od Bratislavy iba 7 km. Byt je súčasťou trojdomu, pod bytom sú dve bytové jednotky, ku ktorým prislúchajú veľké pozemky a horný byt s priestrannou terasou.

Byt s terasou má rozlohu 108,08m2 + 83,95m2 prislúcha terase.
Byt s pozemkom má rozlohu 83,2m2 + 17,5m2 terasa + pozemky sú v rozlohách od 423m2 – 440m2.
Ku každému bytu prislúcha 2x parkovacie státie.

Byty sa predávajú v prevedení HOLOBYT, prevedenie zahŕňa – silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás a chodníkov, parkovanie pre dve autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán.
Je možná aj dokončenie do ŠTANDARDU, cena sa počíta pri každom byte individuálne.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek. Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.
V každom byte je elektrické podlahové kúrenie. Strop je betónový vložkový, RECTOR.
Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.
Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení.  Okná –  ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.

Výborná lokalita ktorá ponúka kompletnú občianskú vybavenosť. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Cena terasového bytu v prevedení HOLODOM je 169 900 €.
Ceny bytov s pozemkami začínajú na sume 155 900€.