S poverením majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt na Svidníckej ulici v Bratislave – mestská časť Ružinov – Štrkovec.

Byt má rozlohu 69,09m2 + 4,45m2 prislúchajú k pivnici.   Byt sa nachádza na 1/4 podlaží. Byt je orientovaný na 3 svetové strany.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá zahŕňa: plastové okná so sieťkami a žalúziami, v izbách drevené parkety, masívne interiérové dvere, v každej izbe 2 vstavené skrine, murované jadro, zmenená dispozícia, kuchynská linka robená na mieru so vstavanými spotrebičmi – teplovzdušná rúra AEG, umývačka riadu BOSCH, plynový šporák ZANUSSI. V celom byte je kompletne vymenená elektroinštalácia, nové rozvody vody, odpady, kúrenie. 

Bytový dom: tehlová stavba, zateplený, nová strecha, nová elektroinštalácia, nové stúpačky, elektronický vrátnik, vlastná kotolňa, rekonštruované spoločné priestory. Pre vlastníkov bytov je k dispozícii veľká bicygláreň a samostatná kočikáreň. Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite, v blízkosti sú potraviny, reštaurácie, základná škola, fitnescentrum, detské ihriská, jazero Štrkovec. V okolí je bezproblémové parkovanie a výborná dostupnosť do centra mesta. 

Byt sa predáva čiastočne zariadený, je bez tiarch a kúpou voľný.
Mesačné náklady sú 210 € 4osoby + 50€ elektrina + 5€ plyn.

 Cena tejto nehnuteľnosti je 220 000€ vrátane provízie pre RK.  Môžeme sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, poskytujeme kompletný právny servis. Sme tu pre Vás s Vami až po odovzdanie bytu.

Touto nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér Patrik Aigner – 0918 555 122