Ponúkame na predaj posledný voľný 4 izbový byt  s veľkým pozemkom v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj. Byt je súčasťou domu, v ktorom sa nachádzajú celkom 3 bytové jednotky. Bytový dom už je skolaudovaný. Byt má samostatný vstup.

Byt sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží. Rozloha bytu je 92,6 m2. K bytu prislúcha terasa o rozlohe 19,5 m2 a veľký pozemok s rozlohou 409m2. Orientácia bytu je na severovýchodnú a severozápadnú stranu. Byt je napojený na všetky inžinierske siete.

Byt sa predáva v stave HOLOBYT.
Prevedenie HOLOBYT zahŕňa: silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás a chodníkov, parkovanie pre dve autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán okrem prednej strany.
Prevedenie ŠTANDARD je za doplatok a zahŕňa: všetko z prevedenia holobyt + obklady, dlažby, sanitu, interiérové dvere a zárubne, a plávajúce podlahy.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek POROTHERM.
Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.
V celom byte je elektrické podlahové kúrenie. Podlahové kúrenie dodáva do priestoru najmä sálavé teplo, jeho výhody sú napríklad bezúdržbovosť, minimálne vírenie prachu (čiže je veľmi dobrým riešením aj pre alergikov či astmatikov), zabezpečuje optimálnu vlhkosť v miestnosti a v neposlednom rade je jeho výhodou aj estetické či priestorové hľadisko. Strop je betónový vložkový, RECTOR.
Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.
Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení. Okná ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.

Byty sa nachádzajú v Malom Raji. Okolie ponúka kompletnú občianskú vybavenosť ako MHD, škola, škôlka, obchody, obchodný dom TESCO, pošta, banka. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností  ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Cena daného 4 izbového bytu v prevedení HOLODOM je 165 000€.
Byt je skolaudovaný, bez ťarchy, kúpou voľný.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Nehnuteľnosťou Vás prevedie Patrik Aigner – 0918 555 122