S poverením majiteľa ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový byt ktorý sa nachádza kúsok od Senca v obci Veľký Biel na Malobielskej ulici.
Byt je súčasťou  rodinného domu v ktorom sú 4 bytové jednotky. Každý byt má samostatný vstup. Úžitková plocha je 87,87m2 – 43,09 má prízemie a 44,78 m2 má poschodie.  Stavba bola kolaudovaná v roku 2004.
K bytu prislúcha aj 1x parkovacie miesto. Parkovacie miesto sa nachádza v bezprostrednej blízkosti vchodu do bytu. Na prízemí bytu je aj terasa o rozlohe cca 15m2, na poschodí je  balkón ktorý má rozlohu približne 7,5m2.

Stavba je postavená z tehlových tvaroviek POROTHERM. Na poschodí je strešné okno VELUX.  Strop je keramický POROTHERM. Strešná krytina BRAMAC. Kúrenie je na samostatný plynový kotol.
Okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu a žalúziami. V celom byte okrem kúpeľne a wc sú plávajúce podlahy. V kúpeľni a na wc je keramická dlažba aj obklad.
Kuchyňa je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi – teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu BOSH ktorá je nová, indukčná varná doska WHIRLPOOL, drez BLANCO. Chladnička SAMSUNG taktiež nová. V obývačke je BIO krb. Na poschodí je klimatizácia o výkone 3,5 kW od značky SAMSUNG. V byte je internet O2.

Dom v ktorom sa nachádza bytová jednotka je postavený na súkromnom pozemku. Na pozemok je prístup cez bránu ktorá sa odomyká diaľkovým ovládaním. Na pozemku sa nachádza aj zdieľané parkovisko pre obyvateľov domu. Pri dome sa nachádza detské ihrisko ktoré je taktiež prístupné len pre obyvateľov domu.

Mesačné náklady sú 100€  + 30€ plyn.

Pozrite si virtuálnu obhliadku v priloženom odkaze:

Cena tejto nehnuteľnosti je 145 000€ vrátane provízie pre RK. Môžeme sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, poskytujeme kompletný právny servis. Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér – Patrik Aigner 0918 555 122