!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj, ktorý je vzdialený od Bratislavy iba 7 km. Byt je súčasťou trojdomu, pod bytom sú dve bytové jednotky, ku ktorým prislúchajú veľké pozemky.

Byt s terasou má rozlohu 117,2m2 + 94,5m2 prislúcha terase.
Byt s pozemkom má rozlohu 92,6m2 + 19,5m2 terasa + pozemok 403m2
Ku každému bytu prislúcha 2x parkovacie státie.

Byty sa predávajú v prevedení HOLOBYT, prevedenie zahŕňa – silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás a chodníkov, parkovanie pre dve autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán.
Je možná aj dokončenie do ŠTANDARDU, cena sa počíta pri každom byte individuálne.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek. Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.
V každom byte je elektrické podlahové kúrenie. Strop je betónový vložkový, RECTOR.
Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.
Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení.  Okná –  ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.

Výborná lokalita ktorá ponúka kompletnú občianskú vybavenosť. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Cena terasového bytu v prevedení HOLODOM je 165 000 €.
Ceny bytov s pozemkami je 153 960 €

V ponuke máme aj tento projekt s 3izbovými bytmi. Ich ceny začínajú už od 144 490 €.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. 0918 555 122