!AKCIA! – do konca septembra elektrické vonkajšie žalúzie v cene HOLOBYT.
Ponúkame na predaj 5 izbový byt v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj, ktorý je vzdialený od Bratislavy iba 7 km. Byt je súčasťou dvojdomu.
Podlahová plocha bytu je 120,35m2 + 14,5m2 terasa. Kolaudácia je plánovaná 10/2020.

V ponuke sú dva byty ktoré sú rovnaké, zrkadlovo orientované.
BYT A – Pozemok má 309m2, z toho zastavaná plocha je 78m2.  200 000€
BYT B – Pozemok má 383m2, z toho zastavaná plocha je 78m2.  210 000€

Ku každému bytu prislúchajú 2 parkovacie státia.
Byty majú dve podlažia a veľmi dobré dispozičné riešenie. Denná časť s pracovňou alebo hosťovskou izbou, kúpeľnou a skladom pod schodiskom na prízemí. Na poschodí sú 3 izby a kúpeľňa. Toto dispozičné riešenie zabezpečuje oddelenie dennej a nočnej časti.

Byty sú napojené na všetky inžinierske siete. Kúrenie je podlahové s plynovým kondenzačným kotlom, na ohrev teplej vody slúži zásobník.
Byty sa predávajú v stave HOLOBYT – silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, príprava na kamerový systém, príprava na elektrické vonkajšie žalúzie, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás.

Dom je postavený z tehlových tvaroviek 250mm + zateplenie 200mm. Strop je betónový. Skladba strechy je – fúkaná tepelná izolácia – 400mm, krov, debnenie krovu, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi. V celom dome sú sadrokartónové podhľady.
Okná sú plastové, 6 – komorové, trojsklo, nemecký profil.

Výborná lokalita ktorá ponúka kompletnú občianskú vybavenosť. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér Patrik Aigner.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. 0918 555 122