!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

Ponúkame Vám na predaj 3 – izbový byt v novostavbe Slovenskom Grobe, v časti Malý Raj. Byt je súčasťou trojdomu,  každý byt disponuje vlastným vchodom, 2x parkovacím státim a priestranným pozemkom.

BYT:

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

  • zádverie
  • samostatné WC
  • technická miestnosť
  • obývacia izba s kuchyňou
  • kúpeľňa
  • 2 samostatné izby

LOKALITA:

Krásna lokalita, ktorá Vás na prvý pohľad očarí s výhľadom na Karpaty. Byt je vzdialený od Bratislavy 7 km a navyše dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 15 min. Cez frekventované hodiny treba počítať s dlhším časovým obmedzením, avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý dopravnú situáciu výrazne zlepší. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo možností na aktívny pobyt v prírode ako napríklad turistika, cykloturistika, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská, detské ihriská a hlavne kludné a pokojné bývanie mimo dopravného hluku.

Nehnuteľnosť sa predáva v stave HOLOBYT (silikónová omietka, 2x náter, s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie pozemku z každej strany).

  • Cena bytu v prevedení HOLOBYT: 144 490,- € – AKCIA! SKOLAUDOVANÝ! 
  • Pravý, prízemný byt, rozloha 83,2 m2, pozemok 459 m2 + terasa 17,5 m2.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis (autorizované kúpne zmluvy, znalecký posudok a všetky poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti).

Možnosť dokončenia bytu v prevedení ŠTANDARD, čo zahŕňa obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov. Možnosť obhliadky dokončených a zariadených bytov.

Momentálne máme v ponuke 3 izbové, AKCIOVÉ byty:
1a) Prvé nadzemné podlažie, ľavý byt, rozloha 83,2 m2 + 379 m2 pozemok. 139 990€ – AKCIA!

1b) Prvé nadzemné podlažie, pravý byt, rozloha 83,2 m2 + 459 m2 pozemok. 144 490€ – AKCIA! SKOLAUDOVANÝ! Byt s najväčším pozemkom!

2) Horný byt s priestrannou terasou: Druhé nadzemné podlažie, terasový byt, rozloha 108,8 m2 + 83,5 m2 terasa. 159 900€

V ponuke ďalej nájdete okrem akciových bytov,  3 – izbové byty s pozemkami začínajúc na sume 146.400€ vo veľkosti od 423 m2 – 440 m2.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.