S poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorej súčasťou je už zabehnutá reštaurácia. Nehnuteľnosť sa nachádza vo Vrakuni na Železničnej ulici.
Nehnuteľnosť bola kolaudovaná v roku 2004 – 2006. Objekt je tehlová stavba zateplená polystyrénom hrúbky 10-12cm. Okná v objekte sú plastové.

Reštaurácia:
Rozloha prevádzky je 300m2
Nachádza sa na prízemí. Kapacita reštaurácie je prispôsobená pre 100ľudí. Stoly aj stoličky nachádzajúce sa v reštauračnej časti sú materiálovo vyhotovené z masívneho dreva.  V reštauračnej časti sa nachádza projektor a plátno na premietanie. K prevádzke prislúcha aj zimná terasa, ktorá je vykurovaná plynovými ohrievačmi.
Vybavenie kuchynskej časti pozostáva z konvektomatu, ďalej sa v kuchyni nachádza šporák so štyrmi horákmi a nad šporákom je samozrejme digestor. V kuchyni sa nachádzajú aj štyri chladničky a jeden mrazák. Súčasťou vybavenia je taktiež fritéza, miesič na cesto a samozrejmosťou je aj umývačka riadu.
V prevádzke sa nachádza aj pizzeria. Súčasťou pizzerie je kamenná pec. Ďalšia súčasť pizzerie je  vyrobnik ľadu a umývačka riadu.
K reštaurácii prislúcha sklad s rozlohou 20m2 – 25m2.
Pri reštaurácii sa nachádza menší priestor, ktorý je využívaný ako menšie potraviny.
Parkovanie je pred objektom.

Byt:
Bytová jednotka sa nachádza na poschodí, teda nad reštauráciou.
Rozloha bytu je 103m2. Orientácia je na všetky svetové strany. Byt má samostatný vstup mimo prevádzky. V byte sú plávajúce podlahy, plastové okná a taktiež strešné okná od firmy VELUX.  Byt sa predáva kompletne zariadený. K vybaveniu bytu patria aj tri veľké rolldoor skrine. Kuchyňa v byte je vyrobená na mieru, a disponuje vstavanými spotrebičmi: teplovzdušná pec značky GORENJE, plynová varná doska, granitový drez. Ďalej je v kuchyni urobený barový pult.
Kúpeľňa a WC sú oddelené, v kúpeľni je rohová vaňa a umývadlo. WC je riešené s bidetom.
Bytová jednotka je klimatizovaná, má vlastný termostat a krb na pevné palivo.
V byte je urobená štruktúrovaná kabeláž.

Mesačné náklady na prevádzku sú dokopy 1 000 € ( 400 € plyn + 500 € elektrina + 100 € voda).
Mesačné náklady na byt sú 90 €

Cena nehnuteľnosti je 550 000,00 €

Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér Patrik Aigner 0918 555 122