S poverením majiteľa ponúkame na predaj luxusný 3izbový byt v bytovom dome RETRO, ktorý sa nachádza na Nevädzovej ulici Bratislave, mestská časť Ružinov.

Rozloha bytu je 77,00m2 + pivnica + 20,00m2 prislúcha terase,  ktorá je pozdĺž celej strany bytu. Balkón a okná bytu sú situované do tichého „vnútrobloku“. Orientácia nehnuteľnosti je na východnú stranu. Byt sa nachádza na 6/14 poschodí.

Byt je zariadený v modernom štýle. Kuchynská linka a nábytok v obývacej izbe je z dýhy, robený na mieru. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: teplovzdušná rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou ELEKTROLUX, kameninový drez.
Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a na toalete je keramická dlažba a obklad.
Vchodové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne. Medzi výhody bytu určite patrí aj fakt že je kompletne klimatizovaný pomocou dvoch klimatizačných jednotiek (Mitsubishi klimatizácia).
Byt sa predáva kompletne zariadený tak ako ho vidíte na fotografiách.

Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2010. Priamo v dome sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V pešej dostupnosti sú školy, škôlky, ihriská, lekárske ambulancie. Lokalita ponúka nadštandardnú občiansku vybavenosť.

Jednou z výhod tejto nehnuteľnosti sú nepochybne aj nízke mesačné náklady. Parkovanie v blízkosti je bezproblémové.

 

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=kfdehvdJQJf

Cena tejto nehnuteľnosti je 375 000€ vrátane provízie RK.
Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.