Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj, ktorý je vzdialený od Bratislavy iba 7 km. Byt je súčasťou trojdomu.
Byt s pozemkom má rozlohu 92,6m2 + 19,5m2 terasa + pozemky od  423 – 440 m2
K bytu prislúchajú 2x parkovacie státie.

Byt sa predáva v prevedení HOLOBYT, prevedenie zahŕňa – silikónová omietka a 2x náter, príprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe, spevnenie plôch terás a chodníkov, parkovanie pre dve autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán.

Je možné dokončenie na kľúč ktoré zahŕňa:
Všetko z prevedenia HOLODOM + položenie kvalitnej rektifikovanej  podlahy a obkladu alebo položenie vinylovej podlahy, osadenie sanity, všetky batérie HANSGROHE, interiérové dvere SAPELI, osadenie svietidiel,  vnútorné žalúzie prípadne vonkajšie žalúzie, kuchynská linka na mieru bez spotrebičov, vstavené skrine.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek. Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.
V každom byte je elektrické podlahové kúrenie. Strop je betónový vložkový, RECTOR.
Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.
Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení.  Okná –  ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.Výborná lokalita ktorá ponúka kompletnú občianskú vybavenosť. Ak máte radi pobyt v prírode, určite Vás poteší že v blízkosti domu je množstvo možností ako napríklad turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, detské ihriská atď. Momentálna dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15min. Avšak už je vo výstavbe obchvat ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšou.

Cena tohto bytu pri dokončení na kľúč je 190 000 – 195 000 € v závislosti od individuálnych požiadaviek klienta.