S poverením majiteľa ponúkame na predaj luxusný veľkometrážny rodinný dom v Stupave.
Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 875m2. Zastavaná plocha domu je 223m2. Úžitková plocha je 336,75m2 – 166,78m2 má prízemie a 169,97m2 má poschodie. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná 12/2008.
V dome je 5 izieb, 2x kúpeľňa, 3x WC, 3 šatníky. K domu prislúcha aj garáž o rozlohe 30m2.

Stavba je postavená z tehlových tvaroviek TERMOBRIK. Okná sú plastové – Českej výroby. Stropy sú železobetónové, sú urobené sádrokartonové podhľady. Strešná krytina TONDACH. Momentálne je dom napojený na čističku odpadových vôd.  V prípade potreby kanalizácia je dotiahnutá na hranicu pozemku.
Kúrenie je  teplovodné podlahové s plynovým kondenzačným kotlom. Kotol má zásobník vody s objemom 200l. Okrem podlahového kúrenia je možné kúriť aj pomocou krbu, na poschodí sú výduchy.  Krb je z bieleho mramoru s krbovou vložkou INVICTA LAUDEL. V izbách je laminátová podlaha s vysokým leskom – Nemecká výroba. Obklady a dlažby sú rektifikovaný gress.  Do domu je dotiahnutá optika. V dome je urobená štruktúrovaná kabeláž a audio zásuvky. Taktiež je v celom dome urobená príprava na klimatizáciu
Dom je zabezpečený alarmom s kamerovým systémom.

Rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený. Na prízemí sa okrem obývacej izby, kuchyne s komorou, wc a šatníku, nachádza aj samostatná izba ku ktorej prislúcha súkromná kúpeľňa a šatník.
Na poschodí sú dve samostatné izby, šatník, kúpeľňa a veľkorysá galéria. Z galérie je urobený vstup na balkón ktorý poskytuje nádherný výhľad nielen na záhradu, prislúchajúcu k domu ale aj na  nádhernú prírodu okolo pozemku. Dom je veľmi svetlý nielen vďaka oknám ktoré sú väčšinou francúzske ale aj vďaka vyšším stropom (2,88m). Svetlosť je ešte podporená aj strešnými oknami.
Dom je veľmi luxusne zariadený v klasickom štýle. Zariadenie ktoré v dome ostane závisí od individuálnej dohody.

Pozemok ktorý patrí k domu je upravený, plný zelene a okrasných drevín. Na pozemok sú urobené dva vstupy – klasická bránička a vstup pre autá s parkovaním na pozemku. Do garáže je samostatný vstup priamo z ulice.   Na pozemku je urobená studňa do hĺbky 44m v ktorej je pitná voda.

Mesačné náklady sú 130€ plyn + 52€ elektrina.

Cena tejto nehnuteľnosti je 548 000 € vrátane provízie pre RK.

Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér – Patrik Aigner 0918 555 122