!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

Ponúkame Vám na predaj skolaudované, 3 – izbové byty v novostavbe Slovenskom Grobe, v časti Malý Raj. Byt je súčasťou trojdomu, 2 prízemné byty s veľkým pozemkom a 1 byt na druhom podlaží s priestrannou terasou.

Po úspešnej realizácie prvej a druhej predanej etapy, momentálne pokračujeme s výstavbou identických 4 projektov.

3 Izbové byty

Byt s terasou má rozlohu 108,80m2 + 83,95m2 prislúcha terase.
Byt s pozemkom má rozlohu 83,2m2 + 17,5m2 terasa + pozemky sú v rozlohách od 423-440 m2. Ceny bytov s pozemkami začínajú na sume 155.900€
Ku každému bytu prislúcha 2x parkovacie státie.

3 Izbové byty:
1a) Prvé nadzemné podlažie, ľavý byt + pravý byt, rozloha 83,2 m2 + 423 m2 pozemok. 155.900€! SKOLAUDOVANÝ!

1b) Prvé nadzemné podlažie, pravý byt, rozloha 83,2 m2 + 440m2 pozemok. 157.900€ – SKOLAUDOVANÝ! Byt s najväčším pozemkom!

2) Druhé nadzemné podlažie, terasový byt, rozloha 108,8m2 + 83,5m2 terasa. 169. 900€

BYT:

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka 2x

LOKALITA:

Krásna lokalita, ktorá Vás na prvý pohľad očarí s výhľadom na Karpaty. Byt je vzdialený od Bratislavy 7 km a navyše dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 15 min. Cez frekventované hodiny treba počítať s dlhším časovým obmedzením, avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý dopravnú situáciu výrazne zlepší. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo možností na aktívny pobyt v prírode ako napríklad turistika, cykloturistika, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská, detské ihriská a hlavne kludné a pokojné bývanie mimo dopravného hluku.

Nehnuteľnosť sa predáva v stave HOLOBYT (silikónová omietka, 2x náter, s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie pozemku z každej strany).

V cene je zahrnutý kompletný právny servis (autorizované kúpne zmluvy, znalecký posudok a všetky poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti).

Možnosť dokončenia bytu v prevedení ŠTANDARD, čo zahŕňa obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov. Možnosť obhliadky dokončených a zariadených bytov.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.