Ponúkame Vám na predaj „dvojpodlažný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami“ novostavbu 4 – izbového bytu B v Slovenskom Grobe, vo vyhľadávanej a tichej lokalite Malý Raj na Južnej ulici. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť s krásnym prostredím uprostred rozpínajúcich sa Malých Karpát. Začiatok výstavby je naplánovaný na 05/2019.

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami

BYT B

Byt je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, elektrina, kanalizácia), vykurovanie je podlahové plynovým kondenzačným kotlom, na ohrev teplej vody bude slúžiť zásobník.

Zastavaná plocha domu: 76.55 m2

Podlahová plocha domu: 120,15 m2 (1.NP = 64,45, 2.NP = 55,70) + terasa 14,5 m2

Výmera pozemku: 383 m2

Byt B je 4 – izbový, veľmi dobre dispozične riešený, oddelený na dennú a nočnú časť  s priestrannými izbami a s možnosťou úložného priestoru, nakoľko hosťovská izba na prízemí sa môže využívať tiež ako pracovňa, ďalej možnosť využitia priestoru pod schodiskom a na poschodí využitie roldoru na chodbe. Byt B sa predáva v stave holobyt s prípravou na alarm, kamerovým systémom, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, komínom pre krb, kastlíky pre elektrické vonkajšie žalúzie vrátane spevnených plôch zo zámkovej dlažby (chodníkov a obrubníkov, 2 parkovacie státia, terasa), oplotenia pozemku okrem prednej strany.

Možnosť dokončenia domu aj v štandardnom prevedení (obklady, dlažby, sanita, plávajúca podlaha, dvere).

Podrobnejšia špecifikácia domu – technický popis:

  • Základy zdvihnuté nad terén
  • Hydroizolácia základovej dosky
  • Tehla brúsená – obvodové murivo hr. 25cm
  • Zateplenie polystyrénom hr. 16 cm
  • Strop Rector, vložkový, tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr.30cm, spádový betón hr. 8-16 cm
  • Hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi
  • Plastove okná,  6 – komorové trojsklá, nemecký profil s vonkajším farebným odtieňom
  • Príprava na krbový komín zn. Schiedel
  • Príprava na napojenie optiky
  • Energetická trieda A

DISPOZÍCIA

1.NP: zádverie, samostatné hosťovské WC s umývadlom, chodba, schodisko (pod schodiskom sklad resp. komora), kuchyňa s jedálňou spojená s obývacou izbou so vstupom na terasu, priestranná izba (hosťovská resp. pracovňa), terasa

2.NP: schodisko, komunikácia s úložným priestorom, kúpeľňa s WC, šatník resp. kúpeľňa v spálni, 3 samostatné izby

LOKALITA

Byt B je situovaný na Južnej ulici, Slovenský Grob – Malý Raj, už vo vybudovanej a tichej lokalite. Slnečný, tichý pozemok s pekným výhľadom na Karpaty. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: MHD, škola, škôlka, Tesco, obchody, pošta, banka. V blízkosti domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská, detské ihriská a pod.) Lokalita je vhodná pre rodiny a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty. Dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15 minut.

CENA

178.800 EUR (vrátane kompletného právneho servisu).

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.