KUPUJETE PRIAMO OD INVESTORA!

Ponúkame Vám na predaj nadštandardnú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu s 2 bytovými jednotkami v Pezinku, Najmarova ulica, Rozálka Park. Dokončenie výstavby rodinného domu je naplánovaný na 12/2021. Možnosť obhliadky už postavených domov v Pezinku.

BYT č. 2

BYT je napojený na všetky inžinierske siete nachádzajúce sa na pozemku ( voda, elektrina, plyn), vykurovanie je komplet podlahové teplovodné (v kúpeľni rebríkový radiátor) s plynovým kondenzačným kotlom Geminox, na ohrev teplej vody bude slúžiť 100l zásobník.

4 – izbový, dvojpodlažný

Zastavaná plocha domu: 123,20 m2

Podlahová plocha domu: 150,36 m2 (1.NP = 98,23m2, 2.NP = 52,13m2) + terasa 20m2 + vrátane garáže 38,70 m2

Celková úžitková plocha domu: 170,36 m2

Výmera pozemku: 555 m2

BYT je 4 – izbový, veľmi dobre dispozične riešený, oddelený na dennú a nočnú časť  s priestrannými izbami a s možnosťou úložného priestoru, či už pod schodiskom alebo v technickej miestnosti.

BYT sa predáva v stave HOLOBYT s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, osadené zásuvky a vypínače, 2x termostaty na reguláciu kúrenia, spustené podlahové vykurovanie, kastlíky pre elektrické vonkajšie žalúzie vrátane spevnených plôch zo zámkovej dlažby (chodníkov a obrubníkov, 2 parkovacie státia, terasa), oplotenie pozemku z okrasných, štiepaných D.T. tvárnic so základmi, betónový panel, pletivové oplotenie s podhrabovou doskou, upravený terén.

Optika

Finálna maľba na bielo

Možnosť dokončenia bytu aj v štandardnom prevedení (obklady, dlažby, sanita, plávajúca podlaha, zárubne a dvere). Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov.

Podrobnejšia špecifikácia materiálov – technický popis:

Exteriér – základy dvihnuté nad terén, celoplošná hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, ukladanie tehál na penu, monolitický strop. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 40cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia proti vode a radónu v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi, klampiarske prvky. Okná plastové 6-komorové,trojsko (nemecké kovanie), obojstranne vo farbe Antracit, 1x veľký posuvný portál v obývačke. Zateplenie fasády polystyrénom hr. 20cm + silikónová omietka Baumit (samočistiaca). Kastlíky – príprava na vonkajšie elektrické žalúzie.

DISPOZÍCIA

1.NP:

predsieň, schodisko, WC, kuchyňa, obývacia izba + jedáleň, sklad, garáž, terasa

2.NP:

chodba, kúpeľňa, 3 samostatné izby

LOKALITA

Tichá lokalita na Najmarovej ulici, v oblasti nazývanej Rozálka PARK Pezinok, v krásnom prostredí uprostred rozpínajúcich sa Malých Karpát, už vo vybudovanej a tichej lokalite s blízkosťou do hlavného mesta a dobrou logistikou. K bytu vedie prístupová, asfaltová cesta vo vybudovanej a slepej ulici za potokom, čo ešte väčšmi pridáva človeku pocit bývania v samotnej prírode. Ide o posledný voľný pozemok v danej lokalite. Dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 25 minút, taktiež je riešená frekventovaným autobusovým a vlakovým spojením. Avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšiu.

Keďže Pezinok je okresným mestom, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: MHD, škola, škôlka, supermarkety, obchody, pošta, banka, úrady a pod. V blízkosti domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, detské ihriská a pod.). Lokalita je vhodná pre rodiny s deťmi a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty.

CENA

399.000 EUR (vrátane kompletného právneho servisu až po odovzdanie domu).

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.