Dávame do pozornosti novovzniknutý projekt v tichom prostredí, obklopený zeleňou „OBYTNÝ SÚBOR PRI KADÚBKU“ v meste Šaštín – Stráže. Kolaudácia už prebehla, čakáme na vydanie Kolaudačného rozhodnutia, odhadovaný termín 03/2024. 

Ako darček od developera ponúkame kompletný návrh interiéru podľa Vašich predstáv. Návrh zahŕňa výber materiálov, konzultácie, tvorbu vizualizácií a kompletnú projektovú dokumentáciu. Celú tvorbu našej interiérovej dizajnérky si viete pozrieť na stránke www.magicinteriors.sk

Čo k tomu viac dodať? Tak neváhajte a splňte si sen o svojom jedinečnom bývaní. Rodinné domy dokončujeme do prevedenia ŠTANDARD alebo na KĽÚČ. 

Nech už hľadáte svoj prvý vlastný dom, väčší priestor pre rodinu alebo útulné hniezdo pre seba a svojho partnera, máme pre vás ideálne riešenie – Mestské bývanie so všetkými výhodami mesta v tichosti prírody.

Lokalita je priam stvorená pre rodiny s deťmi, poskytujúca dokonalé prostredie pre pokojné a bezpečné bývanie v novovybudovanej, slepej ulici mimo frekventovanej hlavnej cesty v obklopení prírodou. Ponúka viacero možností na aktívny pobyt v prírode (cykloturistika, huby, detské ihriská a pod.).

 

V CENE HOLODOMU JE ZAHRNUTÉ: 

– 3x lokálna rekuperácia

– predpríprava na 1x klimatizáciu (vnútorná a vonkajšia jednotka)

– predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie

– predpríprava na alarm, rozvody pre TV a internet v každej izbe

– 3x parkovacie státie

– technická miestnosť – možnosť úložného priestoru

– optický internet

Developer prispôsobil projekt k danej lokalite a tak dbáme na ZELENÚ ZÓNU v rámci projektu. Zasadenie stromov a kríkov bude samozrejmosťou. Projekt PRI KADÚBKU bude dýchať moderným štýlom zelených projektov.

 

FINANCOVANIE:

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Financovanie je nastavené na postupné čerpanie, s každým klientom riešime financovanie individuálne.

Aktuálny stav na katastri: zápis rozostavaných stavieb, možnosť založenia danej nehnuteľnosti.

Zmluvy k bytom sú autorizované advokátskou kanceláriou. Sú bez inflačnej doložky, čo znamená garanciu ceny nehnuteľnosti po podpísaní Zmluvy.

 

POPIS DOMY:

K rodinnému domu prislúcha:

vlastná záhrada s terasou zo zámkovej dlažby zhotovená fasádna omietka, spevnené plochy pre 3x parkovacie státie, chodníky a obrubníky, komplet oplotený pozemok panelmi BRICO, podhrabová doska, 2x bránička, okrasný DT plot so stojiskom na smetiaky, vykurovanie elektrické, podlahové – regulácia kúrenia bude cez termostaty osadené v každej izbe, na ohrev teplej vody bude slúžiť elektrický boiler osadený v technickej miestnosti.

3 izbové domy (3ks)

podlahová plocha: 67 m2

terasa: 10 m2

Celková plocha: 77 m2

Zastavaná plocha: 85,86 m2

Pozemok: 346 – 371 m2, ku každému domu prislúcha spoluvlastnícky podiel na komunikácii (ceste) o výmere 62,90m2.

Výmery pozemkov aj s komunikáciou: 409 – 433 m2

Orientácia: juhozápad

Cena: od 153 000 € – 157.000€

 

LOKALITA:

Výborný dostupnosť – nová obytná zóna je vzdialená od hlavného mesta Bratislavy len 70km cez diaľnicu  D2 a opačným smerom na Senicu je to len 20km, do centra mesta je to 5 min pešou chôdzou, čo zabezpečuje dostupnosť všetkých služieb

Mestské bývanie v tichosti prírody – pokojné a harmonické prostredie s pestrým využitím voľného času v prírode

Kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, úrady, supermarkety, banky, kultúra a pod.

 

KONTAKT:

S projektom Vás zoznámi a po stavbe prevedie priamo developer:

Mgr. Matúš Mucha

+421 911 174 971

Ak pred samotnou kúpou nového domu potrebujete s niečím poradiť v oblasti financovania resp. pri predaju Vášho bytu, sme tu pre Vás.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.