KUPUJETE PRIAMO OD INVESTORA!

Ponúkame Vám na predaj novostavbu moderného 4 – izbového, dvojpodlažného rodinného domu v tichom prostredí v centre obci Borský Svätý Jur, asi 20km za Malackami

Všetky domy sú skolaudované.

DOM B

Dom je napojený na všetky inžinierske siete nachádzajúce sa na pozemku ( voda, elektrina, žumpa), vykurovanie je elektrické podlahové, na ohrev teplej vody bude slúžiť deasignový zásobník.

4 – izbový, dvojpodlažný

Zastavaná plocha domu: 81.77 m2

Podlahová plocha domu: 124,24 m2 (1.NP = 68,59, 2.NP = 55,95) + terasa 13,72m2 (1.NP) + balkón 4,40m2 + loggia 7,44m2 (2.NP)

Celková úžitková plocha domu: 149,80m2

Výmera pozemku: 221 m2

DOM B je 4 – izbový, veľmi dobre dispozične riešený, oddelený na dennú a nočnú časť s priestrannými izbami a s možnosťou úložného priestoru, či už pod schodiskom alebo v technickej miestnosti.

DOM B sa predáva v stave HOLODOM s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, osadené zásuvky a vypínače, digitálne termostaty na reguláciu kúrenia, spustené podlahové vykurovanie, kastlíky pre elektrické vonkajšie žalúzie vrátane spevnených plôch zo zámkovej dlažby (chodníkov a obrubníkov, 3 parkovacie státia, terasa, drevená pergola, dlažba na balkóne a loggii so zábradlím), oplotenia pozemku, z vonkajšej strany pozemku z betónových, panelových blokov a medzi pozemkami z okrasných, štiepaných D.T. tvárnic so základmi, pletivové oplotenie s podhrabovou doskou, upravený terén, navozená kvalitná zemina na vysadenie kríkov a stromčekov.

Pripravený optický kábel

Finálna maľba na bielo

Možnosť dokončenia domu aj v štandardnom prevedení (obklady, dlažby, sanita, plávajúca podlaha, zárubne a dvere). Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov.

Podrobnejšia špecifikácia domu – technický popis:

Exteriér – základy dvihnuté nad terén, celoplošná hydroizolácia základovej dosky, konštrukcia domu z CLT panelov, tepelná izolácia strechy, hydroizolácia, klampiarske prvky, zateplenie fasády hr. 20cm + silikónová omietka Baumit,. Okná plastové, 6 – komorové, trojsklo, zvonku vo farbe antracit.

DISPOZÍCIA

1.NP: závetrie, vstupná hala, šatník/technická miestnosť, kúpeľňa + WC, sklad – schodisko, obývacia izba a kuchyňa + jedáleň, terasa

 2.NP: schodisko, chodba, kúpeľňa + WC, 3 samostatné izby, loggia, balkón

LOKALITA

Výborná dostupnosť – po diaľnici D2 sa dostanete približne za 40 minút do Bratislavy a opačným smerom na Senicu je to približne 20 minút

Vidiecke bývanie s dosahom na veľkomesto

Kompletná občianska vybavenosť – potraviny, školy, škôlky, železničná stanica. Len 5 minút autom je mesto Šaštín – Stráže – úrady, supermarkety, banky, kultúra a pod.

Zábava na dosah – turistika, cykloturistika, rôzne športoviská, tichá lokalita

CENA

166.000 EUR (vrátane kompletného právneho servisu).

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.