fbpx
Zavolajte nám: +421 905 801 882

O NÁS

A&M real, s. r. o. je stavebná a realitná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a kúpou nehnuteľností predovšetkým v Bratislave a okolí. Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je výstavba rodinných domov a dvojdomov, ktoré aj sami predávame, čo zabezpečuje zákazníkovi, že od úvodného stretnutia dostane informácie z prvej  ruky a prakticky okamžite sa zoznámi s investorom. Klientom, ktorí si od nás kúpia nehnuteľnosť – novostavbu, poskytujeme zľavu 50% pri prípadnom predaji ich pôvodnej nehnuteľnosti.

Pri výstavbe domov spolupracujeme s našim exkluzívnym partnerom, stavebnou spoločnosťou IZOSTAV EU, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už  20 rokov (pôvodne fy Maximilián Mucha – IZOSTAV).  Využívame ich dlhoročné skúsenosti, aby sme dosiahli čo najvyšiu kvalitu stavieb a mali čo najviac spokojných zákazníkov.

NAŠE SLUŽBY

Ponúkame služby na vysoko profesionálnej úrovni. V súvislosti s našou činnosťou zabezpečujeme kompletný servis od objasnenia stavebného procesu a dodaných materiálov, cez poradenstvo a spoluprácu pri vybavovaní hypoték až k vyhotoveniu úverovej dokumentácie potrebnej k zrealizovaniu kúpy a prevodu nehnuteľnosti na katastri nehnuteľností.

Kladieme dôraz na kvalitu našich služieb a spokojnosť zákazníkov. Prioritou našej spoločnosti je podávanie presných, objektívnych a pravdivých informácií o ponúkaných nehnuteľnostiach.

Veríme, že naše služby Vás presvedčia alebo presvedčili o správnom výbere realitnej spoločnosti a Vašej nehnuteľnosti.

Tešíme sa na spoluprácu !