S poverením majiteľa ponúkame na predaj 1 izbový byt  na Úderníckej ulici  v Bratislave – mestská časť Petržalka. Byt sa nachádza vo výbornej lokalite na začiatku Petržalky, v blízkosti bytového domu je priame napojenie na obchvat a Petržalská vlaková stanica.

Byt sa nachádza na 3/6 poschodí. Plocha bytu je 44m2 z toho 1,5m2 prislúcha balkónu.  Orientácia nehnuteľnosti je na západ.
V byte sú laminátové parkety, keramický obklad a dlažba v kúpeľni, plastové okná, bezpečnostné dvere. V kúpeľni je wc, sprchový kút, umývadlo a boiler pre ohrev teplej vody.
V byte je funkčne zariadená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, varná doska, digestor, vstavaná chladnička).

Bytový dom je tehlová stavba kolaudovaná v roku 2008. Na prízemí bytového domu sú situované obchodné priestory.
Lokalita v ktorej sa bytový dom nachádza disponuje veľmi dobrou dostupnosťou do mesta. V okolí sú obchody, reštaurácie, škola, škôlka, fitness centrum, obvodný aj špecializovaný lekári, lekáreň, petržalská vlaková stanica, zastávky mhd a v neposlednom rade na osvieženie v letných dňoch aj kúpalisko MATADORKA.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Mesačné náklady sú 100€ + elektrina.
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, tak ako ju vidíte na fotografiách.
Cena tejto nehnuteľnosti je 153 400€ vrátane provízie pre RK.

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, najdôležitejšie je pre nás bezpečie klientov a preto zabezpečujeme autorizované kúpne zmluvy od externej advokátskej kancelárie.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.