V PONUKE VIRTUÁLNA 3D PREHLIADKA!

Realitná kancelária 1. Realitné centrum Vám ponúka exkluzívne na predaj moderný, nízko – energetický rodinný dom, samostatne stojaci typu bungalov s nízkymi mesačnými nákladmi. Predpokladaný termín kolaudácie 1Q/2024.

Novostavba, NADŠTANDARDNÉHO 3 prípadne 4 – izbového rodinného domu s podkrovím, sa nachádza neďaleko mesta Senec v obci Veľký Grob. K rodinnému domu prislúcha zimná záhrada, plne využiteľná či v zime alebo v lete s komplet vykurovaním. MOŽNOSŤ PREROBENIA NOVOSTAVBY AŽ NA 5 – IZBOVÝ RODINNÝ DOM na úkor zmenšenia dvoj garáže.

V CENE RODINNÉHO DOMU JE ZAHRNUTÉ: 

Vykurovanie je riešené tepelným čerpadlom vo forme voda – vzduch, na reguláciu kúrenia bude slúžiť centrálny termostat osadený v obývacej izbe, v rámci kúrenia je k dispozícii klimatizácia. Podlahové kúrenie, teplovodné, plynové. Na ohrev teplej vody bude slúžiť 200l zásobník zn. Panasonic.

Vonkajšie hliníkové ROLETY s diaľkovým ovládaním vo farbe okien

REKUPERÁCIA

Zabezpečovací systém/ALARM zn. JABLOTRON v každej miestnosti

Internet a TV v každej miestnosti – poskytovateľ služieb TELEKOM

Optický internet – zatiaľ nie je dopojený

Predpríprava na KAMEROVÝ SYSTÉM s centrálnym dopojením v garáži

Predpríprava na FOTOVOLTAICKÚ elektráreň, natiahnutie káblov. Výhodou je vybavenie dotácií na spustenie FWE, nakoľko dedina sa nachádza v Trnavskom kraji (v Bratislavskom kraji sa nedajú vybaviť dotácie)

Predpríprava na krbový komín

Predpríprava na videovrátnika

Predpríprava na 380V v garáži, možnosť vybudovania auto nabíjacej stanice pre elektromobily

Možnosť úložného priestoru – pochôdzna povala o rozlohe cca 20m2.

Na pozemku sa nachádzajú komplet inžinierske siete (plyn, elektrina, voda, kanalizácia). Kanalizácia je v danej lokalite v štádiu dobudovania, zatiaľ je k dispozícii žumpa.

POPIS RODINNÉHO DOMU

Podlahová plocha: 108 m2

Terasa/zimná záhrada: 22 m2

Garáž: 35,20m2

Celková úžitková plocha: 165,20 m2

Zastavaná plocha: 195 m2

Pozemok: 531 m2

Orientácia: JZ (zadná časť pozemku) + SV (predná časť pozemku)

Cena: 299.900 € (PRI RÝCHLOM JEDNANÍ, CENA DOHODOU)

Energetický certifikát: A0+

Nízke mesačné náklady: 100€/mes.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Nehnuteľnosť sa predáva v stave čiastočne dokončený/zariadený:

Základy zdvihnuté nad úroveň terénu, hydroizolácia proti vode a radónu základovej dosky hr. 40cm, zvislá izolácia styrodurom hr. 12-18cm, obvodové murivo zn. PORFIX hr. 30cm, podlahový polystyrén hr. 15cm, kúrenie + váp.-cementový poter hr. 7cm.

Strecha: sedlová, zateplenie zn. ISSOVER hr. 36cm, väzníkový krov

Stropy: SDK stropy + OSB dosky, výška stropov až 2,70m.

Strešná krytina: zn. Danubia TERAN EVO s lesklým náterom

Okná: zn. VEKA, plastové, 6 – komorové, trojsklá. Vchodové dvere, garážová brána a HS portál na terasu sú z hliníkového materiálu.

Vonkajšie zateplenie šedým polystyrénom zn. AUSTROTHERM hr. 20-24cm, silikónová omietka.

K rodinnému domu prislúcha:

Vlastná záhrada – 2ks vyvedený kohútik na vodu

Komplet oplotený pozemok s okrasnými betónovými plotmi. Z prednej strany pozemku okrasný DT plot, predpríprava elektriny na posuvnú bránu.

Spevnené plochy, chodníky: osadené obrubníky, položený makadam/kamenivo na finálne položenie zámkovej dlažby.

Murovaný priestranný ZÁHRADNÝ DOMČEK s dopojením na vodu, elektrinu.

INTERIÉR: pozostáva z nadštandardných materiálov podláh, dverí a zárubní, obkladov, dlažieb a sanity v 2 kúpeľniach.

Súčasťou interiéru je veľká KUCHYNSKÁ LINKA vyrobená na mieru zn. DAVNO s komplet zabudovanými spotrebičmi zn. SAMSUNG – umývačka riadu, elektrická varná doska, elektrická varná rúra, mikrovlnná rúra, americká chladnička so samostatnou mrazničkou a výrobňou ľadu, kávovar, digestor.

V rámci zariadenia domu je k dispozícii posteľ, sedačka, 2x televízor, vstavané skrine, 2x komplet zariadená kúpeľňa + 2x WC.

GARÁŽ pre 2 autá o rozlohe 35,20m2, nad garážou sa nachádza vstup na povalu, ktorý môže slúžiť predovšetkým ako sklad (možnosť úložného priestoru). Predpríprava na 380V – možnosť vybudovania elektro nabíjacej stanice pre elektromobily. Rozvody vody na práčku a sušičku, umývadlo.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

1.NP:  zádverie, izba, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba prepojená so ZIMNOU ZÁHRADOU, ktorá je komplet vykurovaná a zariadená a môže slúžiť ako jedáleň alebo ďalšia izba, izba, kúpeľňa, garáž

LOKALITA

Výborná dostupnosť – novovybudovaná diaľnica D4 umožňuje rýchlu dostupnosť do hlavného mesta cca 15 min. autom, v obci sa nachádzajú frekventované autobusové a vlakové spojenia

Vidiecke bývanie s dosahom na veľkomesto – tichá lokalita mimo dopravného ruchu s pestrým využitím voľného času v prírode (cyklotrasy, detské ihriská)

Kompletná občianska vybavenosť – obecný úrad, škola, škôlka, potraviny, lekáreň. Neďaleko sa nachádza okresné mesto Senec, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť.

KONTAKT:

S projektom Vás zoznámi a po stavbe prevedie realitný maklér:

Mgr. Matúš Mucha

+421 911 174 971

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak pred samotnou kúpou nového domu potrebujete s niečím poradiť v oblasti financovania resp. pri predaju Vášho bytu, sme tu pre Vás.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.