Bývajte ako v raji. Projekt MALÝ RAJ RESIDENCE spĺňa všetky kritéria tohto bývania s krásnym výhľadom na úpätie Malých Karpát s ponukou pokojného a bezpečného bývania pre Vás a Vaše ratolesti v obci Slovenský Grob – časť Malý Raj, známi svojou tradičnou sezónnou husacinou.

A navyše máme pre Vás úžasnú ponuku od developera, pri kúpe bytu dostanete od nás ako darček kompletný návrh interiéru podľa Vašich predstáv. Celou ponukou Vás prevedie naša šikovná dizajnérka, ktorej tvorbu si viete pozrieť na stránke www.magicinteriors.sk.

Čo k tomu viac dodať? Tak neváhajte a volajte, splňte si sen o svojom jedinečnom bývaní.


Výhody v cene HOLOBYTU:

  • vonkajšie elektrické žalúzie vo farbe okien na komplet
  • 1x vonkajšia a vnútorná klimatizácia
  • k bytom prislúcha minimálne jedno vonkajšie alebo garážové státie, prípadne obe státia s možnosťou dokúpenia ďalšieho státia
  • pivničná kobka na poschodí
  • balkón/loggia, k bytom na prízemí prislúcha terasa zo zámkovej dlažby s vlastným oploteným pozemkom
  • zavlažovací systém okolia bytového domu
  • zelená strecha
  • a spomínaný DARČEK: návrh zariadenia interiéru

POPIS BYTY:

Malý Raj Residence ponúka široký výber bytov rôznych dispozícií. V ponuke nájdete 1,2 a 3 izbové byty.

Rozlohy bytov od 31,63m2 do 86,92m2

Ceny od 127.800 do 236.900€

Ceny štandardov od 8.000€ do 15.000€

Začiatok kolaudácie je naplánovaný na prelom rokov 2023/2024.

FINANCOVANIE:

Ponúkame možnosť financovania hypotekárnym úverom pri aktuálnych úrokových sadzbách, ešte pred kolaudáciou. Projekt je schválený v bankách VÚB, ČSOB, SLSP.
Zmluvy k bytom sú autorizované advokátskou kanceláriou. Zmluvy sú bez inflačnej doložky, čo znamená garanciu ceny nehnuteľnosti po podpísaní Zmluvy.

LOKALITA:

Lokalita ponúka krásny výhľad na úpätie Malých Karpát. Malý Raj sa nachádza len 13km od Bratislavy a vďaka novému obchvatu D4 a R7, je dostupnosť do hlavného mesta ešte priaznivejšia.Priamo v Malom Raji je základná škola, kde sa práve začína robiť nadstavba pre viac ročníkov. Od Septembra 2023 bude otvorená aj materská škola.

Malý Raj ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Časom budú prevádzky so službami pribúdať, nakoľko je naplánovaná výstavba polyfunkčného objektu. V okolí sú cyklotrasy aj turistické chodníky, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská a detské ihriská. Neďaleko je okresné mesto Pezinok a v lete sa môžete zájsť ovlažiť na Vajnorské jazero a v zime zohriať na termálny prameň v Chorvátskom Grobe.

KONTAKT:

Ohľadne dohodnutia obhliadky kontaktujte priamo developera:

Mgr. Matúš Mucha

+421 911 174 971

Kompletné informácie o projekte vrátane cien, voľných bytov a pôdorysov nájdete na webovej stránke: www.malyrajresidence.sk

Ak pred samotnou kúpou nového bytu potrebujete s niečím poradiť v oblasti financovania resp. predaja Vášho bytu, sme tu pre Vás.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.