PROJEKT MALÝ RAJ RESIDENCE!

V 1 ETAPE bytových domoch SO 105 a 121 máme v ponuke posledné voľné byty.

Projekt MALÝ RAJ RESIDENCE spĺňa všetky kritéria tohto bývania s krásnym výhľadom na úpätie Malých Karpát s ponukou pokojného a bezpečného bývania pre Vás a Vaše ratolesti v obci Slovenský Grob – časť Malý Raj, známi svojou tradičnou sezónnou husacinou.

Tak neváhajte a poponáhľajte sa s výberom vysnívaného bytu práve pre Vás.

V CENE BYTU JE ZAHRNUTÉ:

Pri kúpe domu dostanete ako darček od nášho developera – kompletný návrh interiéru podľa Vašich predstáv. Návrh zahŕňa výber materiálov, konzultácie, tvorbu vizualizácií a kompletnú projektovú dokumentáciu. Celú tvorbu našej interiérovej dizajnérky si viete pozrieť na stránke www.magicinteriors.sk.

Navyše cena práce za štandardné dokončenie bytu je na naše náklady – obklady, dlažby, sanita, plávajúce podlahy, dvere a zárubne. Na klientovi ostáva iba výber a dodávka materiálu podľa vlastného výberu.

Ďalšie bezkonkurenčné výhody pri kúpe bytu: 

  • vonkajšie elektrické žalúzie vo farbe okien na komplet
  • 1x vonkajšia a vnútorná klimatizácia
  • k bytom prislúcha minimálne jedno vonkajšie alebo garážové státie, prípadne obe státia s možnosťou dokúpenia ďalšieho státia
  • pivničná kobka na poschodí
  • balkón/loggia, k bytom na prízemí prislúcha terasa zo zámkovej dlažby s vlastným oploteným pozemkom
  • zavlažovací systém okolia bytového domu
  • zelená strecha
  • a spomínaný DARČEK: návrh zariadenia interiéru + cena práce štandardu v cene

POPIS BYTY:

Malý Raj Residence ponúka široký výber bytov rôznych dispozícií. V ponuke nájdete 1,2 a 3 izbové byty.

Rozlohy bytov od 31,63m2 do 86,92m2

Ceny od 127.800 do 236.900 €

Ceny štandardov od 7.000€ do 15.000€

Inzerovaný byt: F2, SO 105, s garážovým státím za 14.000€ (možnosť výmeny a kúpy aj vonkajšieho státia za 7.000€)

Cena: 142.000€ bez garážového státia

Začiatok kolaudácie je naplánovaný na 05/2024.

FINANCOVANIE:

Ponúkame možnosť financovania hypotekárnym úverom pri aktuálnych úrokových sadzbách, ešte pred kolaudáciou. Projekt je schválený v bankách VÚB, ČSOB, SLSP.
Zmluvy sú autorizované renomovanou advokátskou kanceláriou LEGARTUM – riziko zodpovednosti prechádza na advokáta a navyše sú bez inflačnej doložky, čiže cena nehnuteľnosti sa nebude v žiadnom prípade meniť.

LOKALITA:

Lokalita ponúka krásny výhľad na úpätie Malých Karpát. Malý Raj sa nachádza len 13km od Bratislavy a vďaka novému obchvatu D4 a R7, je dostupnosť do hlavného mesta ešte priaznivejšia. Priamo v Malom Raji je základná škola, kde sa dokončuje nadstavba pre viac ročníkov. Od Septembra 2023 je otvorená aj materská škola.

Malý Raj ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Časom budú prevádzky so službami pribúdať, nakoľko je naplánovaná výstavba polyfunkčného objektu. V okolí sú cyklotrasy aj turistické chodníky, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská a detské ihriská. Neďaleko je okresné mesto Pezinok a v lete sa môžete zájsť ovlažiť na Vajnorské jazero a v zime zohriať na termálny prameň v Chorvátskom Grobe.

KONTAKT:

Ohľadne dohodnutia obhliadky kontaktujte priamo developera:

Mgr. Matúš Mucha

+421 911 174 971

Kompletné informácie o projekte vrátane cien, voľných bytov a pôdorysov nájdete na webovej stránke: www.malyrajresidence.sk

Ak pred samotnou kúpou nového bytu potrebujete s niečím poradiť v oblasti financovania resp. predaja Vášho bytu, sme tu pre Vás.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.