DARČEK OD DEVELOPERA – K bytu dostanete kompletný návrh interiéru podľa Vašich predstáv od interiérovej dizajnérky – www.magicinteriors.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe. Nehnuteľnosť sa nachádza v Slovenskom Grobe – časť Malý Raj. Kolaudácia 3Q/2023.
Rozloha bytu je 77,7m2 – prízemie 35,5m2 a poschodie 42,4m2.
K bytu prislúcha pozemok s rozlohou 135,0m2 z toho 53,0m2 je pred domou a prislúcha parkovacím statiam a 82,0m2 má záhrada.
Pozemok bude zarovnaný, navyše developer položí aj kobercový trávnik. Na pozemku je vybetónovaná terasa, na ktorej bude položená dlažba.
K bytu prislúcha 2x parkovacie státie priamo pred domom.

V cene bytu je ŠTANDARD podľa výberu developera alebo vlastného výberu – podlahy, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere.  Cenové rozpätie štandardu vieme poskytnúť na vyžiadanie záujemcovi.

Byt sa nachádza v trojdome.  Dom je tehlová stavba, tehla POROTHERM 30cm + 18cm zateplenie. Medzi bytmi sú akustické nosné steny TERMOBRIK TR 250 PD AKUSTIK. Okná a dvere ALUPLAST, okná 5 komorové s 3 tesniacimi plochami. Vchodové dvere majú hliníkový rám. V byte je teplovodné podlahové kúrenie, plynový kotol PROTHERM. Je urobená štruktúrovaná kabeláž. Na stenách sú sadrové omietky.

Lokalita v úpätí Malých Karpát, ktorá ponúka dokonalé prostredie pre pokojné a bezpečné bývanie. Malý Raj sa nachádza len 13km od Bratislavy a vďaka novému obchvatu D4 R7, je dostupnosť do hlavného mesta ešte priaznivejšia. Priamo v Malom Raji je základná škola, kde sa práve začína robiť nadstavba pre viac ročníkov. Od Septembra 2023 bude otvorená aj materská škola.
Okrem toho tu nájdete kaviarne či záhradkárstvo. Časom budú prevádzky so službami pribúdať nakoľko je naplánovaná výstavba polyfunkčného objektu. V okolí sú cyklotrasy aj turistické chodníky. Cyklotrasou sa dostanete za 15 minút ležérnym tempom do Slovenského Grobu, kde si môžete pochutnať na husacích hodoch, ktorými je Grob preslávený. Keď vydržíte na bicykli o 10-15minút dlhšie viete zájsť priamo do Pezinku, kde je množstvo kaviarní či reštaurácii. V lete sa môžete zájsť ovlažiť na Vajnorské jazero a v zime zohriať na termálny prameň v Chorvátskom Grobe.
Malý Raj ponúka komunitné bývanie a priateľské úsmevy susedov. Po zabývaní raz dva zistíte, ktorý sused vie zabezpečiť domáce vajíčka, domáce syry alebo kto má v rodine včelára a vie zabezpečiť výborný zdravý med. Taktiež si tu dáte vytepovať či prezuť auto alebo nájdete ochotnú susedku na doučovanie detí, či upratovanie domácnosti.
Presvedčte sa sami o výhodách, ktoré táto lokalita ponúka.

Cena nehnuteľnosti v prevedení ŠTANDARD je 235 000€ – províziu RK neplatíte.

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv v advokátskej kancelárii LEGART s.r.o
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

© Vyhotovené fotografie, vizualizácie a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.