S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný 2 izbový byt s pred záhradkou na M.R.Štefánika v Moste pri Bratislave. Plocha bytu vrátane pivnice je 62, 7m2 + 33, 0m2 pred záhradka s vírivou vaňou a príjemným posedením, ktoré je kryté markízou.

Orientácia nehnuteľnosti je na juhovýchodnú stranu, čo zabezpečuje krásne slniečko počas celého dňa. Bytový dom je tehlová stavba kolaudovaná v roku 2010.

V celom byte sú plávajúce podlahy kombinované s keramickou dlažbou. Kuchynská linka spravená na mieru. V kuchyni je zabudovaná teplovzdušná rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, digestor na priame odsávanie, granitový drez a voľne stojaca chladnička. V chodbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa. V obývacej izbe a v spálni sú inštalované infra panely.

Byt sa predáva kompletne zariadení okrem TV.

Neďaleko bytového domu je nákupné centrum PONTE, v ktorom sa nachádzajú obchody: Potraviny Kraj, Potraviny LIDL, DM drogéria, 101 drogéria, BENU lekáreň, SUPERZOO, PEPCO, FLAMENGO – záhradkárstvo.
V Moste pri Bratislave sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane jasličiek, materskej škôlky (súkromná aj štátna), základnej školy, pošty…

Mesačné náklady pre dve osoby sú 106€ správca + 31€ plyn + 36€ elektrina
Cena tejto nehnuteľnosti 195 000€ vrátane provízie pre RK.
Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.