S poverením majiteľa ponúkame na predaj najväčší 4 izbový byt na Ševčenkovej ulici v mestskej časti Bratislava – Petržalka. Byt sa nachádza na 1/8 poschodí. Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu.
Rozloha bytu je 91,3m2 + 1,5m2 prislúcha pivničnej kobke.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bola zobytnená loggia, vymenené plastové okná, nové vchodové dvere vyššej bezpečnostnej triedy SHERLOCK, čiastočne vymenené elektrické rozvody. V byte sú kvalitné dubové parkety vo veľmi dobrom stave, interiérové dvere sú z masívneho dreva tak ako aj kuchynská linka.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá zahŕňala výmenu výťahov, výmenu stúpačiek, rekonštruované spoločné priestory, zateplenie, nové brány, elektronický vrátnik.
V blízkosti bytového domu  je škola, škôlka, potraviny, pošta, detské ihriská, atď. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sú viaceré zastávky MHD s napojením na rôzne smery.

Mesačné náklady sú 230 € / 4osoby.
Táto nehnuteľnosť môže byť Vaša za cenu 259 900 € vrátane provízie pre RK. Sprostredkujeme financovanie, vybavíme kataster, autorizované kúpne zmluvy vypracované advokátom. Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.