S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkú dvojgarsónku na Starohájskej ulici v Bratislave – Petržalka. Rozloha bytu je 50m2 + 8m2 loggie. Byt sa nachádza na 6/8 poschodí.

Byt prešiel rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené okna za drevené eurookna, vymenené podlahy, elektrické rozvody, rozvody vody, odpady.
V byte je zánovná kuchynská linka s voľne stojacou chladničkou, vstavanou rúrou a elektrickou varnou doskou. Kuchyňa je spojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou. Izby v byte sú priestranné, orientované na východnú stranu. Z obývacej izby aj so spálne je východ na loggiu.

Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti dostihovej dráhy, obklopený množstvom zelene. Kúsok od domu je napojenie na obchvat.  Pár minút od domu je TESCO, reštaurácie, cyklo chodník, škola (základná aj stredná), škôlka.. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Bytový dom je zateplený, brány sú na čip, zabezpečenie kamerovým systémom.
Mesačné náklady sú 160€/2osoby. V mesačných nákladoch je zahrnuté aj pravidelné upratovanie bytového domu.
Pod bytovým domom je bezproblémové parkovanie.

Cena tejto nehnuteľnosti je 179 000€ vrátane provízie pre RK.

Virtuálna prehliadka:

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.
Nehnuteľnosťou Vás prevedie realitný maklér Patrik Aigner – 0918 555 122

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.