S poverením majiteľa ponúkame na predaj 2-garsónku na Bohrovej ulici v mestskej časti Petržalka. Byt sa nachádza na 12/12 poschodí.  Rozloha bytu je 46,5m2 + 2,0m2 prislúcha pivnici ktorá je na poschodí + 4,5m2 má zasklená loggia.  Orientácia bytu je západnú stranu.

Byt  prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bola urobená nová elektroinštalácia, nové rozvody vody a odpadu, nové plastové okná so žalúziami, vymurované jadro, nové laminátové podlahy. V kuchyni je zánovná kuchynská linka, v chodbe vstavaná skriňa.
Bytový dom je zateplený, sú vymenené stúpačky, nové výťahy, nová strecha, brány na čip. Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na začiatku Petržalky. V okolí sú potraviny, škola, škôlka, pošta, zastávky MHD, reštaurácia, atď..

Mesačné náklady sú 127€/ 2 osoby.

Táto nehnuteľnosť môže byť Vaša za cenu 179 000€ vrátane provízie pre RK. Sprostredkujeme financovanie, vybavíme kataster, autorizované kúpne zmluvy vypracované advokátom. Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.
Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.
Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

© Vyhotovené fotografie, 3D prehliadka, pôdorys a popis sú autorským dielom realitnej kancelárie 1. Realitné Centrum.